UPOZORNĚNÍ!

Milí čtenáři, nejprve bychom Vás rádi informovali o tom, že naše knihovna přešla na modernější knihovnický systém. S tím souvisí i změna katalogu a vstupů do něj.

Již nefunguje vstup do čtenářského konta na naší úvodní stránce. (Snažíme se tuto "položku" odstranit). Do svého konta vstoupíte následovně: Otevřete naše webové stránky - rozkliknete si katalog - přihlásíte se vpravo nahoře stejnými údaji, jako jste používali doposud.

Dále bychom se chtěli omluvit všem uživatelům internetu v naší knihovně za jeho nefunkčnost. Vyskytly se jisté technické problémy, na kterých se však intenzivně pracuje.

Prosíme Vás také o shovívavost při volání na pevnou linku do knihovny. Jelikož se přechází na digitální připojení, máme k dispozici pouze jeden telefon, který je umístěn ve 2. patře. Není tedy v některých případech možné, abychom stihli telefon vzít při půjčování knih. Proto nás raději kontaktujte na naši e-mailovou adresu: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Na všech technickým problémech se pracuje a my Vám děkujeme, že budete trpěliví, než se vše dá zpátky do pořádku.

 

 

Výstava amatérských fotografií paní Jiřiny Prágrové

 

Zveme Vás na výstavu amatérských fotografií "Za památkami a přírodou" paní Jiřiny Prágrové z Klenovic.

Výstava potrvá od 9. 7. do 30. 8.

Vernisáž výstavy se bude konat 9. 7. od 16 hodin.

 

 

Tereza Říčanová a její workshop Obrazy světa v knihovně

Ve spolupráci se spolkem Soběslávka Vás zveme na druhé z letošních autorských čtení, které jsme se rozhodli věnovat především dětem. Pozvání přijala Tereza Říčanová, autorka například Kozí knížky nebo Noemovy archy. Své knihy sama píše i ilustruje. Do Soběslavi přiveze kromě knih i workshop Obrazy světa, při kterém si budete moct rozstříhat knihu a složit z ní vlastní svět.

Čeká na vás tedy autorské čtení, stvoření vlastního světa i třeba diskuse s originální autorkou dětských knih. Přijďte do soběslavské knihovny ve středu 19. června v 17 hodin, pokud nám bude přát počasí, strávíme příjemný čas na terase.

 

 

LEPOPO

Zveme Vás na Letní podvečer poezie, které se koná v úterý 11. června od 17:30 hodin.

Těšit se můžete na básně z pera Hany Veselé, Věry Hanzalové, Matěje Věnceka a Jana Kratochvíla. Hudební doprovod zajistí Roman, Jana, David a Jan Kratochvílových.

 

Sobotní provoz 25. 5. 2019

Připomínáme,

že v sobotu 25. 5. bude knihovna otevřena od 9-12 hodin

 
Odkazy
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Administrátor
Banner