Autorské čtení s Janem Škrobem

Ve spolupráci se spolkem Soběslávka Vás srdečně zveme na autorské čtení Jana Škroba, které se koná ve středu 28. 6. 2017 od 18:00 hodin na terase knihovny.
Při čtení se můžete těšit na ochutnávku vín.
Akce je pořádána v rámci projektu "Soběslav nás baví".
Těšíme se na Vás.

 

 

Letní podvečer poezie

Srdečně Vás zveme na Letní podvečer poezie, který se koná již tento čtvrtek od 17:30 hod. Těšit se můžete na recitaci básní z pera Hany Veselé a Věry Hanzalové s hudebním doprovodem žáků ZUŠ v Soběslavi pod vedením Jindřišky Hrochové.

 

Výstava fotografií

Srdečně Vás zveme na výstavu amatérských fotografií paní Jiřiny Prágrové z Klenovic, která bude probíhat od 15. 7. do 31. 8. 2017 v prostorách městské knihovny.

 

Pasování nových čtenářů

Stalo se již tradicí, že koncem školního roku zveme do knihovny prvňáčky z obou soběslavských základních škol, aby předvedli své čtenářské umění a zúčastnili se slavnostního ceremoniálu pasování na čtenáře. Akci připravujeme ve spolupráci se studenty knihovnictví ze Střední školy obchodu, služeb a řemesel v Táboře.
Ve středu 7. června dopoledne budou pasováni žáci prvních tříd ZŠ Komenského, v pátek 9. června dopoledne žáci ZŠ E. Beneše.

 
 

Autorské čtení s Jiřím Hájíčkem

Ve spolupráci se spolkem Soběslávka Vás srdečně zveme na autorské čtení Jiřího Hájíčka, které se koná ve čtvrtek 25. 5. 2017 od 18:30 hodin na terase knihovny.
Při čtení se můžete těšit na ochutnávku rumunských vín.
Akce je pořádána v rámci projektu "Soběslav nás baví".
Těšíme se na Vás.

 
Čtenářské konto
Číslo Vaší průkazky:
PIN (RRMMDD):

Odkazy
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Administrátor
Banner